Gwarek przed startem sezonu ligowego 2018/2019 dokonał kolejnego, solidnego wzmocnienia. Do tarnogórskiej drużyny dołączył doświadczony 31-letni Michał Chrabąszcz, który ma za sobą grę na I oraz II-ligowych boiskach.

 

Urodzony w Jastrzębiu Zdroju środkowy pomocnik jest niezwykle ogranym na wyższych szczeblach rozgrywkowych zawodnikiem. Wychowanek MOSiR-u Jastrzębie Zdrój po przekroczeniu wieku juniora trafił do miejscowego GKS-u, gdzie występował przez pięć kolejnych sezonów, awansując ze swoją drużyną z III ligi, poprzez II do I ligi. Następnie trafił do I-ligowej wówczas Odry Wodzisław Śląski, gdzie rozegrał 9 meczów, wszystkie w pełnym wymiarze czasowym. Następnie Michał występował w II-ligowych zespołach takich jak Resovia Rzeszów, Znicz Pruszków, Siarka Tarnobrzeg i Radomiak Radom, gdzie był podstawowym zawodnikiem w swoich drużynach. Ostatnie dwa lata zawodnik spędził w Polonii Bytom, gdzie walczył z bytomianami na boiskach II ligi oraz po karnej degradacji Polonii w IV lidze. Ogólnie na II-ligowych boiskach zagrał w prawie 200 meczach, zdobywając 14 bramek.

 

Michała bardzo serdecznie witamy w drużynie Gwarka, życząc jednocześnie zdrowia oraz samych udanych występów w barwach nowej drużyny!

Dodaj komentarz