To bez wątpienia najważniejszy transfer naszego Klubu tegorocznego lata. Znany z boisk piłkarskiej Ekstraklasy, mający na swoim koncie ponad 80 występów na najwyższym szczeblu ligowym w Polsce, 31-letni Przemysław Oziębała to kolejne wzmocnienie Gwarka Tarnowskie Góry przed sezonem 2018/2019!

 

Urodzonego w Koziegłowach zawodnika nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wychowanek Zielonych Żarki swoją piłkarską karierę kontynuował w Zagłębiu Sosnowiec, w którym w sezonie 2007/2008 zadebiutował w piłkarskiej Ekstraklasie. Łącznie w klubie z Sosnowca w oficjalnych meczach zagrał w 29 spotkaniach, zdobywając 6 bramek. W pierwszej połowie 2008 roku przeniósł się do Widzewa Łódź, gdzie spędził przeszło cztery sezony. Podczas pobytu w Łodzi zagrał w ponad 120 oficjalnych meczach Widzewa, zdobywając przy tym 31 bramek. Następnym przystankiem naszego nowego zawodnika było Zabrze. W zespole 14-krotnych Mistrzów Polski na boiskach Ekstraklasy wystąpił w 32 meczach, dwukrotnie pokonując bramkarzy rywali. Następnie Oziębała reprezentował również barwy Siarki Tarnobrzeg (10 meczów, 1 bramka), Stali Stalowa Wola (24 mecze, 3 bramki), a ostatnio Rakowa Częstochowa (42 mecze, 12 bramek), z którym to zespołem awansował do rozgrywek Nice 1. Ligi.

 

Nowy zawodnik tarnogórskiego Gwarka imponował również swoją formą w letnich meczach kontrolnych, gdzie wpisywał się na listę strzelców, a także asystował przy bramkach kolegach w dwóch ostatnich spotkaniach towarzyskich ze Szczakowianką Jaworzno, a także LKS-em Czaniec. Nie mamy wątpliwości, iż doświadczenie oraz dobra forma Przemka pomogą naszej drużynie w walce o najwyższe cele podczas sezonu ligowego 2018/2019.

 

Niezwykle sympatycznego zawodnika bardzo serdecznie witamy w Gwarku, a także tradycyjnie już życzymy mu samych udanych spotkań w barwach nowej drużyny!

Dodaj komentarz