Wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego nastąpiło wzmocnienie sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Gwarka. Pierwszym zimowym nabytkiem Gwarka, a zarazem pierwszą nową postacią w naszym Klubie jest trener Rafał Bytomski, który będzie odpowiadał za przygotowanie naszej drużyny pod względem motorycznym.

 

Rafał Bytomski jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Trener przygotowania motorycznego wielu klubów piłkarskich na Śląsku, jak np. czołowy klub Lotto Ekstraklasy Górnik Zabrze, Zagłębie Sosnowiec czy Szombierki Bytom. Współpracujący bardzo blisko z Football-on, a więc nowoczesnym centrum sportowym w Rudzie Śląskiej trener wnosi tym samym do naszego Klubu bagaż olbrzymiego doświadczenia, który jesteśmy pewni zaowocuje już w niedalekiej przyszłości. Rafał Bytomski, który zajmuje się połączeniem treningu mającego podłoże fizjoterapeutyczne oraz terapeutyczne z typowym treningiem siłowym, został podczas pierwszego spotkania naszej drużyny w nowym roku oficjalnie zaprezentowany jako nowa postać w Gwarku Tarnowskie Góry.

 

Postać Rafała Bytomskiego nie będzie jednak jedynie kojarzyć się z pierwszą drużyną Gwarka. Olbrzymia wiedza naszego nowego trenera połączona z chęcią do pracy w najbliższym zaprocentuje również w naszej piłkarskiej Akademii Gwarka, bowiem w tym roku Klub pragnie również zwrócić większą uwagę na prawidłowy rozwój naszych młodych zawodników. O efektach naszej pracy dowiedzą się Państwo niebawem.

 

Tymczasem już oficjalnie witamy Rafała Bytomskiego w Gwarku Tarnowskie Góry!

 

Dodaj komentarz