Mający na swoim koncie ponad 220 spotkań na szczeblu centralnym w naszym kraju, ofensywny pomocnik Robert Chwastek został nowym zawodnikiem Gwarka Tarnowskie Góry. Pierwszy, oficjalny zimowy nabytek naszego klubu rundę jesienną trwającego sezonu 2020/2021 spędził w Polonii Bytom.

 

Robert Chwastek posiada olbrzymie doświadczenie w swoim piłkarskim CV. 32-letni zawodnik ligowy debiut w Ekstraklasie zaliczył w sezonie 2012/2013 w barwach Ruchu Chorzów, a od wielu lat z powodzeniem występował na szczeblach I oraz II ligi. W barwach Wisły Płock oraz Dolcanu Ząbki pojawił się na zapleczu Ekstraklasy prawie 90 razy, natomiast reprezentując Siarkę Tarnobrzeg, GKS Bełchatów czy Gryf Wejherowo łącznie na boiskach II ligi pojawił się 135 razy. Na boiskach szczebla centralnego zdobył 14 bramek, a z wielu sukcesów Roberta Chwastka można wymienić m.in. awanse do I ligi z Wisłą Płock oraz II ligi z Sokołem Ostróda. W ostatniej rundzie zawodnik spędził w Polonii Bytom, w barwach której pojawił się 18 razy, występując w każdym ligowym meczu w tym sezonie.

 

Robert Chwastek został do Gwarka wypożyczony do końca sezonu z Polonii Bytom z możliwością dalszych występów w żółto-zielono-czarnych barwach. Robert, witamy w Gwarku!

 

Komentarze

  • TIM 22 / 01 / 2021 Reply

    witamy doświadczenie w drużynie

  • Izydor 23 / 01 / 2021 Reply

    Ładnie

Dodaj komentarz