Ostatnie miesiące życia w czasie pandemii sprawiły, że zaczęliśmy się bardziej starać o zdrowie bliskich nam osób. Miejmy nadzieję, że lekcja, którą zapamiętaliśmy z tych czasów pozostanie z nami na długie lata. W styczniu Gwarek Tarnowskie Góry dołączył się do dwóch inicjatyw, które mają na celu pomoc potrzebującym mieszkańcom Tarnowskich Gór. Dziś nieco więcej o pierwszej z nich, Madzi Wrodarczyk.

 

Magdalena Wrodarczyk jest mieszkanką Tarnowskich Gór. W sierpniu wracając z wakacji odniosła bardzo poważne obrażenia ciała podczas wypadku samochodowego. Okazało się, że został złamany kręgosłup, a także doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego. Teraz szczęśliwa żona oraz matka 4-letniej Poli walczy o powrót do sprawności i o to, aby mogła samodzielnie chodzić. Wielu mieszkańców Tarnowskich Gór zadeklarowało wszelką pomoc w postaci zebrania funduszy potrzebnych na długą i kosztowną rehabilitację. Również i nasz Klub podjął próbę pomocy Madzi.

Link do zbiórki funduszy na rehabilitację Magdy Wrodarczyk (zrzutka.pl): TUTAJ.

 

Na oficjalnym profilu Gwarka Tarnowskie Góry rozpoczęła się licytacja klubowej koszulki meczowej, w której nasza drużyna rozgrywa swoje mecze w rozgrywkach III ligi w sezonie 2020/2021. Swoje podpisy złożyli na niej wszyscy zawodnicy piłkarskiej „Dumy Tarnowskich Gór” wraz ze sztabem szkoleniowym. Koszulka będzie pewnie nie lada atrakcją dla kolekcjonerów piłkarskich gadżetów, ale również może posłużyć jako ważna pamiątka niejednego pokoju czy biura. Licytacja klubowej koszulki będzie odbywać się w komentarzach pod newsem dotyczącym Madzi i trwać będzie siedem dni do poniedziałku 25 stycznia do godziny 19:53. W tym czasie artykuł zostanie oznaczony jako specjalny i będzie znajdować się jako pierwszy po wejściu na profil Gwarka. Cena wywoławcza koszulki to 100 zł.

Zachęcamy wszystkich kibiców Gwarka Tarnowskie Góry do wzięcia udziału w akcji i pomocy mieszkance Tarnowskich Gór. Dobro powraca!

 

Licytację można śledzić na bieżąco na naszym profilu na Facebook’u: TUTAJ.

Jeżeli osoba zainteresowana wzięciem udziału w licytacji nie posiada konta na Facebook’u, to w tym przypadku prosimy o kontakt z Klubem w celu złożenia oferty:

  • pod numerem telefonu: (32) 770-01-22
  • pod adresem mailowym: sekretariat@tsgwarek

 

Dodaj komentarz