Niezmiernie miło jest nam poinformować wszystkich naszych Kibiców, iż Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry nawiązało umowę partnerską z Oblackim Centrum Młodzieży Niniwa w Kokotku. Jest to początek wspólnych pomysłów, których realizacja rozpocznie się już niebawem!

 

O organizowanych przez Oblackie Centrum Młodzieży Niniwa dalekich wypadach pieszych czy rowerowych pewnie słyszał już każdy. Organizowane przez o. Tomasza Maniurę wędrówki zawsze cieszą się sporą popularnością wśród chętnych miłośników przygód. Praktycznie nie ma kraju na naszym kontynencie, który nie gościłby już organizowanego przez naszego Partnera wyprawy, którą uczestnik z pewnością zapamięta na całe życie. Oblackie Centrum Młodzieży Niniwa jest również corocznym organizatorem największego chrześcijańskiego wydarzenia plenerowego na Śląsku, popularnego „Festiwalu Życia”. Jest to siedem dni koncertów, warsztatów szkoleniowych i wydarzeń kulturalnych, a to wszystko z myślą o uczestnikach festiwalu, który charakteryzuje się budowaniem wspólnoty młodych ludzi, a także odpowiadanie zapotrzebowaniem na realne i aktualne potrzeby duchowe młodych ludzi. 

 

oblacka-przystan.pl_1

Fot:www.oblackaprzystan.pl

 

W Kokotku, a więc dzielnicy Lublińca znajdziemy wyremontowany niedawno ośrodek Oblackie Centrum Młodzieży Niniwa z restauracją „Oblacka Przystań”, który przez najbliższy czas posłuży również jako miejsce obozów sportowych naszych drużyn piłkarskich. Atutem miejsca jest cisza, świeże, czyste powietrze oraz oddalenie od budynków mieszkalnych. Na pobliskim terenie znajdują się trzy stawy (największy  z nich to „Posmyk”), które dodatkowo kojąco wpływają na osoby pragnących wyciszenia oraz chcących obcować z pięknem krajobrazu Kokotka. Oblackie Centrum Młodzieży Niniwa to wyjątkowe miejsce w otoczeniu Lasów Lublinieckich. Przepiękna, zielona okolica idealnie pasuje do spacerów, nordic walkingu oraz wycieczek rowerowych. Całość tworzy niesamowity efekt w postaci miejsca przyjaznego z naturą, w którym osoba wyraźnie czuje zdecydowany przypływ energii. Ponadto Ośrodek posiada ponad 180 miejsc noclegowych. Każdy pokój jest wyposażony w balkon, przez co widok staje się niezapomniany. Ponadto w ofercie Ośrodka znajdziemy również sale tematyczne, stół do tenisa stołowego, siłownię, sale szkoleniowo – konferencyjną, a wspaniałe posiłki serwowane przez gospodarzy zadbają o najdrobniejszy szczegół. Oblackie Centrum Młodzieży Niniwa otwarte jest przez cały rok i gości wiele osób potrzebujących izolacji i spokoju, a także wiele zorganizowanych grup. Ośrodek zajmuje się również organizacją różnego rodzaju imprez okolicznościowych czy uroczystości.

 

oblacka-przystan.pl_2

Fot:www.oblackaprzystan.pl

 

Takiego miejsca właśnie szukaliśmy. To właśnie tutaj w najbliższych dniach pojawią się zawodnicy Gwarka. Sprzyjające aktywności fizycznej miejsce posłuży jako baza zgrupowań piłkarskich zarówno dla drużyn naszej Akademii Piłkarskiej, jak i naszej Pierwszej Drużyny, przed którą tej wiosny wiele dalekich i ważnych meczów mistrzowskich. 

 

Umowę o współpracy podpisali w siedzibie naszego Klubu Prezes Honorowy TS Gwarek Tarnowskie Góry, pan Marek Porada, a także manager Oblackiego Ośrodka Młodzieży Niniwa, pan Marcin Dałkiewicz.

 

Serdecznie witamy naszego nowego Partnera w rodzinie Gwarka Tarnowskie Góry i polecamy to urodziwe miejsce wszystkim naszych kibicom. Jako zachętę zapraszamy do zapoznania się z naszym Partnerem za pośrednictwem strony internetowej (TUTAJ) oraz specjalnego klipu wideo, promującego „Oblacką Przystań” (TUTAJ).

 

oblacka-przystan.pl_3 

Fot:www.oblackaprzystan.pl

Dodaj komentarz