Fot. Na zdjęciu pan Piotr Pachel (w środku), a także członek Zarządu Klubu Eugeniusz Herman (z lewej) oraz trener Gwarka Krzysztof Górecko. // Fot. TS Gwarek

W niedzielę w godzinach południowych kadra Gwarka szczęśliwie dotarła do Tarnowskich Gór. Droga powrotna z zimowego zgrupowania w Myślenicach przebiegła spokojnie, a w Tarnowskich Górach nasz zespół przywitała… zima, której nie dane było spotkać na obozie. Obóz z kolei przebiegł zgodnie z planem, a sztab trenerski mógł przeprowadzić wszystkie zaplanowane ćwiczenia.

 

Duża w tym zasługa organizatorów zimowego obozu sportowego. Z tego miejsca Zarząd TS Gwarek Tarnowskie Góry chciałby bardzo podziękować panu Piotrowi Pachelowi, który zadbał o najdrobniejsze szczegóły podczas pobytu drużyny w Myślenicach. Pomoc pana Piotra w organizacji pobytu, a także ustalenia godziny treningów, sal sportowych czy boiska treningowego okazała się nieoceniona. Ponadto dziękujemy kierownictwu, a także obsłudze hotelu „Black & White” w Myślenicach za okazaną pomoc i troskę o nasz zespół podczas naszego pobytu. Dziękujemy także drużynom sparingowym, z którymi udało się rozegrać dwa spotkania kontrolne. 

 

Jesteśmy przekonani, iż zadbany w najmniejszym szczególe przez pana Piotra Pachela pobyt naszej drużyny w Myślenicach przyniesie zamierzone efekty w postaci założonych przez Klub wyników w rundzie wiosennej. Raz jeszcze, bardzo dziękujemy!

Dodaj komentarz