Środowisko sportowe TS Gwarek Tarnowskie Góry pragnie serdecznie podziękować naszej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Bytomiu za pomoc związaną z pojawieniem się wirusa COVID-19 u jednego z naszych zawodników oraz szybkie wdrożenie zasad bezpieczeństwa dotyczącego naszego Klubu TS Gwarek Tarnowskie Góry.

 

Dzięki szybkiej współpracy Władz Klubu z naszym Sanepidem, mogliśmy w bardzo krótkim przedziale czasowym wdrożyć zasady zabezpieczające Klub przed skutkami wirusa. Szybkie skierowanie zespołu osób na kwarantannę oraz poddanie obowiązkowym badaniom spowodowało, że możemy przywrócić Klub do normalnego funkcjonowania. Dziś całe nasze środowisko sportowe trzyma kciuki za trudny okres pracy, jaki objął nasz bytomski Sanepid w związku z pojawieniem się w naszym kraju wirusa COVID-19.

 

Biorąc odpowiedzialność za cały nasz Śląski region, jesteście dla nas Bohaterami. Serdecznie dziękujemy!

 

Wszystkich naszych młodych zawodników Akademii Piłkarskiej oraz Rodziców informujemy, iż budynek klubowy, w którym kończy się obecnie dezynfekcja, będzie czynny i dostępny dla Państwa od początku następnego tygodnia. W dalszym ciągu dla bezpieczeństwa wszystkich odwiedzających nasz budynek, dostępne przy drzwiach wyjściowych będą środki do dezynfekcji, z których trzeba będzie korzystać.

 

Gwarek wraca do rozgrywek do ligowych w dniu 22 sierpnia (sobota) podczas domowego spotkania z Polonią Nysa, na który już dzisiaj zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców!

 

Dodaj komentarz