ŚRODA, 27 PAŹDZIERNIKA
Bytom:F1 Żak Grupa 5
Podopieczni trenera Artura Jabłońskiego rozgrywali w środę swój ostatni turniej ligowy w Radzionkowie w ramach rozgrywek ligi F1. Przeciwnikami młodych gwarkowiczów były UKS Ruch Radzionków, TS Szombierki Bytom, a także Olimpia II Piekary Śląskie. Turniej był kolejnym budującym doświadczeniem dla zawodników, które z pewnością w przyszłości przyniesie owoce.
Skład:
Grądys, Bryś, Wrodarczyk, Lenartowicz, Dzięcioł, Majda, Lisek Adam, Widawski, Markiel, Gruca
Trener: Artur Jabłoński
CZWARTEK, 28 PAŹDZIERNIKA
Bytom: VI liga okręgowa D2 Młodzik – 10 kolejka
TS SZOMBIERKI II BYTOM – TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 0:2
Bramki:
Jerszy 29′,
Dembecki 60′
Skład:
Słomian, Ucieszyński, Lebek, Burczyk, Vicenzin, Rożek, Jerszy, Dembecki, Szatka, Kurek, Myrcik, Kaleta, Jośko
Trener: Maksymilian Tomala
SOBOTA, 30 PAŹDZIERNIKA
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „Bytom-Zabrze” Grupa 1 – 11 kolejka
MKS ZABORZE – TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 7:0
Skład:
Nolewajka, Soboń, Osmann, Dubas, Szymańczuk, Wózik, Krawczyk, Szala, Pietruszewski, Kiermaszek, Romanowski, Rajski, Wieczorek
Trenerzy: Grzegorz Skowronek, Marcin Wujek
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „Bytom-Zabrze” Grupa 1 – 11 kolejka
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 2:5
Bramki:
Tekiela 5′, 21′
Skład:
Tomanek, Labus, Kocur, Lipok, Tekiela, Dąbrowski, Bursig, Półtorak, Walczuk, Filipczyk, Machoń, Waluś, Buglowski, Woźniczko
Trener: Daniel Brzezina
Bytom: IV liga okręgowa D2 Młodzik – 10 kolejka
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – LKS SOKÓŁ ORZECH 4:0
Bramki:
Patyk 12′,
Dekiert 18′, 42′,
Siwy 59′
Skład:
Słomian, Siwy, Lebek, Kroteniuk, Rajtarowski, Patyk, Lubos, Pogoda, Bagiński, Nowak, Jerszy, Koryciak, Dekiert, Czerwik
Trener: Sebastian Tomaszewski
Bytom: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 – 7 kolejka
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM
Skład:
Bramorski, Dąbrowski, Lentas, Doliński, Myrcik, Szwarc, Konczewicz, Koralewski, Nazaruk, Szołtysek, Kiczka, Tomaszewski, Horzela, Kajdana
Trener: Błażej Lubos
NIEDZIELA, 31 PAŹDZIERNIKA
Bytom: Klasa A „”KEEZA”” – 11 kolejka
TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY – KS ORGAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:2
Bramki:
Joachim 3′, 17′
Skrzyniarz 90′
Skład:
Tobor, Ziemianek, Pisarek Marcin, Joachim, Gryc, Timochina, SKrzyniarz, Borycka, Cieślik, Waniek, Napora, Podolski, Szymański, Dulak, Kyi
Trener: Bartłomiej Podolski
Bytom: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy „Spadkowa” – 1 kolejka
TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY – UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 5:1
Bramki:
Tekiela 32′, 41′,
Nikiel 65′,
Dąbrowski 70′
Kiermaszek 90+3′
Skład:
Tomanek, Ościk, Sołtysik, Idzik, Terlecki, Soboń, Kiermaszek, Hoinca, Dabrowski, Nikiel, Tekiela
Trenerzy: Grzegorz Skowronek, Marcin Wujek
Bytom: IV liga okręgowa D1 Młodzik – 10 kolejka
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 4:2
Bramki:
Półtorak 5′, 10′, 38′,
Waluś 48′
Skład:
Tomanek, Lubos, Siwy, Porada, Patyk, Lipok, Rajtarowski, Labus, Waluś, Walczuk, Półtorak, Bagiński
Trener: Daniel Brzezina
Bytom: F2 Żak Grupa 3
Grupa trenera Błażeja Lubosa z rocznika 2014 dostąpiła zaszczytu, jakim była możliwość gry na płycie boiska, po którym na co dzień biegają ich starsi koledzy z pierwszej drużyny. Podczas niedzielnego turnieju, w którym naprzeciw Gwarka stanęły Polonia Bytom oraz Juventus Academy, widzowie mogli zobaczyć dużo zaangażowania, masę starań i piłkarskich popisów ze strony najmłodszych.
Skład:
Błaszczyszyn, Świerczek, Kurcz, Jonecko, Kaczorowski Nikodem, Winkler, Szkliniarz, Maciejewski, Niewiadomy, Drożdżyński
Trener: Błażej Lubos