Zgodnie z obietnicą prezentujemy Państwu kolejny nowy transfer Gwarka Tarnowskie Góry. Cieszymy się niezmiernie, że wśród nowych nabytków naszego Klubu znalazł się rodowity tarnogórzanin. Nowym zawodnikiem Gwarka został 19-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór, Tomasz Polak!

 

Ostatnim klubem mieszkańca Tarnowskich Gór był Górnik Zabrze, w którym nasz nowy nabytek występował w drużynach rezerw oraz Centralnej Ligi Juniorów. Wychowanek Gwarka Tarnowskie Góry oprócz gry w Górniku występował jeszcze w zabrzańskim Promotorze, do którego trafił właśnie z naszego Klubu, a także trafił do młodzieżowych drużyn Zagłębia Lubin. Tomasz Polak jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem, mogącym grać zarówno w obronie, jak i w pomocy. Z naszym zespołem przebywał od początku letniego okresu przygotowawczego i od razu przekonał do siebie sztab szkoleniowy Gwarka. Co ciekawe, w rundzie wiosennej sezonu ligowego 2016/2017 w Gwarku występował również jego starszy brat, Mateusz.

 

Tomasz Polak do Gwarka trafił na zasadzie transferu definitywnego z zabrzańskiego Górnika, a w nowym sezonie ligowym będzie w naszych barwach występował z numerem 15.

 

Rodowitego tarnogórzanina serdecznie witamy w Gwarku, po powrocie!

1 komentarz

  • Kibic 01 / 08 / 2019 Reply

    Mały błąd w opisie. Tomek jest wychowankiem Tarnowiczanki.

Dodaj komentarz