W miniony wtorek swoją premierę miał nowy odcinek magazynu sportowego „Piłkarska 3”, który poświęcony jest tematyce piłkarskiej drużyn z naszego regionu. Emitowany w każdy wtorek przez TVP 3 Katowice program co tydzień bogaty jest w wiele informacji na temat klubów piłkarskich województwa Śląskiego. Jednym z gości zaproszonych przez prowadzącą program Olgę Rybicką był tym razem trener pierwszej drużyny Gwarka – Krzysztof Górecko.

 

W ponad 40-minutowym programie nasz trener bardzo dobrze odnajdywał się w emitowanym na żywo programie, odpowiadając bardzo trafnie i zdecydowanie na zadane przez dziennikarkę pytania. Oprócz naszego trenera zaproszenie do programu przyjął również bramkarz futsalowego Clearexu Chorzów – Rafał Krzyśka. Oprócz wielu tematyki drużyn z Ekstraklasy oraz I Ligi, w programie ukazał się także materiał ukazujący przygotowania naszej drużyny do rundy wiosennej sezonu 2018/2019. Całość wtorkowego wydania programu „Piłkarska 3” można zobaczyć: TUTAJ.

 

Przypomnijmy, że Krzysztof Górecko jest kolejną osobą z otoczenia Gwarka Tarnowskie Góry, która została zaproszona do udziału w tym zyskującym coraz większą liczbę widzów programie. W swoim premierowym odcinku „Piłkarskiej 3” gościem specjalnym programu był historyczny trener tarnogórzan, a obecnie wiceprezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Jarosław Bryś. W późniejszych odcinkach gośćmi programu byli również obecni zawodnicy Gwarka, tacy jak Dawid Jarka, Kamil Cholerzyński czy Grzegorz Fonfara.

Dodaj komentarz