Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż pierwszy trener seniorów Gwarka Tarnowskie Góry, pan Krzysztof Górecko w ostatnich dniach grudnia został zakwalifikowany na kurs trenerski UEFA Pro! Jest to kolejny dowód na ciągłe podnoszenie umiejętności osób związanych ze sztabem szkoleniowym Gwarka.

 

UEFA Pro jest najbardziej elitarnym kursem trenerskim w Polsce. Uzyskanie dyplomu ukończenia kursu umożliwia prowadzenie zespołów zarówno na poziomie centralnym w Polsce, ale także i w całej Europie. To najwyższy stopień, jaki może otrzymać trener piłkarski w Europie. Kurs UEFA Pro jest realizowany jedynie w Szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej. By się na niego dostać, trzeba przejść specjalistyczne egzaminy i testy, a także spełnić ściśle określone warunki. Kurs trenerski UEFA Pro trwa od 1,5 roku do 2 lat. Jest to duże osiągnięcie pana Krzysztofa, który do tej pory posiadał od ponad 10 lat dyplom trenerski UEFA A.

 

Jest to kolejny sukces trenerów naszego Klubu. Pod koniec 2017 roku drugi trener naszego Klubu, Sebastian Gawełczyk uzyskał dyplom trenerski UEFA A. Teraz swoje trenerskie kwalifikacje podniósł Krzysztof Górecko. Niezmiernie cieszymy się, że wśród zaledwie 24 trenerów z całej Polski zakwalifikowanych na ten kurs możemy się także pochwalić osobą związaną z naszym Klubem, jak i Tarnowskimi Górami. Naszemu Trenerowi serdecznie gratulujemy!

1 komentarz

  • Izydor 04 / 01 / 2018 Reply

    Brawo!!!!

Dodaj komentarz