Miło jest nam poinformować, że w ostatnich dniach został przez Gminę Tarnowskie Góry złożony drugi wniosek o nazwie „Sportowa Polska – program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – GRUPA II – zadania modernizacyjne 2020” do Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie. Wniosek dotyczący budowy zaplanowanych dwóch, pełnowymiarowych boisk piłkarskich na obiekcie Gwarka.

 

Towarzystwo Sportowe „Gwarek” przy współpracy z Gminą Tarnowskie Góry nie składają broni i mając na uwadze prawidłowy rozwój sportu w naszym mieście ponownie wspólnymi siłami stanęli do walki o spełnienie marzeń licznej grupy sportowców zamieszkałych w naszym mieście oraz korzystających ze sportowych dóbr Gminy Tarnowskie Góry. Kolejny etap przyjmowania zgłoszeń przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie został zakończony, a wniosek złożony przez Gminę Tarnowskie Góry będzie czekał na miejmy nadzieję tym pozytywne rozpatrzenie.

 

Tak jak w pierwszej edycji tego programu na ogłoszenie wyników Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie będzie miało dziewięćdziesiąt dni na przeanalizowanie wszystkich ofert oraz ogłoszenie wyników. W przypadku przyznania środków przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, upragniona budowa boisk na Gwarku zostanie zrealizowana! Miejmy nadzieję, że kluczowe najbliższe miesiące staną się początkiem zmian infrastrukturalnych, tak potrzebnych na naszym obiekcie. O postępach w pracach będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

Dla przypomnienia dzielimy się z Państwem szkicem jednej z najważniejszych inwestycji ostatnich lat na obiekcie Gwarka. Trzymajmy RAZEM mocno kciuki, aby wymarzone i tak długo wyczekiwane nowe boiska piłkarskie zagościły wreszcie na obiekcie Gwarka!

koncepcja_budowy_boisk_plan

Dodaj komentarz