Tradycyjnie już pod koniec czerwca Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry organizuje dla wszystkich swoich młodych zawodników zakończenie piłkarskiego sezonu. W związku z tym, pragniemy zaprosić Państwa bardzo serdecznie na Festyn Rodzinny, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 czerwca, na boisku TS Gwarek przy ul. Wojska Polskiego 2 w Tarnowskich Górach.

 

Sobotni festyn odbędzie się pod nazwą „Zagraj o zdrowie”. Tradycyjnie obok aspektów sportowych, przyświecać mu będzie wiele ciekawych i tematycznych zajęć z zakresu propagowania wartości rodzinnych, trzeźwego stylu życia, rodzinnego spędzania czasu, a także zwiększenia świadomości na temat uzależnień. W trakcie trwania imprezy odbędą się zajęcia profilaktyczne z zakresu uzależnień, które będą prowadzone przez osoby do tego wykwalifikowane. Ponadto zachęcamy do wspólnego udziału w grach i zabawach przygotowanych przez trenerów TS Gwarek. Przewidziano także konkurs plastyczny oraz wspólną prelekcję filmu familijnego. 

 

Zapraszamy wszystkich młodych zawodników Gwarka wraz z rodzinami w sobotę już na godzinę 12:00. Po zakończeniu wszystkich zajęć nastąpi wręczenie nagród, a także ogłoszenie wyników konkursu plastycznego. Festyn trwać będzie mniej więcej do godziny 18:00. Zachęcamy wszystkich do wspólnego udziału w tej imprezie!

plakat-festyn (1)

Dodaj komentarz