Wszystkich kibiców zapraszamy bardzo serdecznie do tarnogórskiej Hali Sportowej, gdzie w niedzielny poranek oraz przedpołudnie odbędzie się tradycyjny już halowy turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry. W turnieju udział wezmą dzieci z roczników 2009 oraz 2010, a wśród zespołów biorących udział w turnieju oczywiście nie zabraknie grup młodzieżowych Gwarka.

 

Pierwszy z dwóch zaplanowanych turniejów o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Rywalizacja toczyć się będzie wśród najmłodszych miłośników piłki nożnej. Już od godziny 8:00 na parkietem Hali Sportowej zawładną dzieci z roczników 2010. Od godziny 12:30 natomiast rozpocznie się turniej dla grupy z rocznika 2009. Dobra zabawa gwarantowana. Drużyny Gwarka poprowadzą trenerzy grup młodzieżowych naszego klubu, czyli Bartłomiej Podolski oraz Sylwester Kurek.

22450434_1511980295530170_59690062_o

 

Jest to już kolejny turniej organizowany przez nasz Klub na arenie tarnogórskiej Hali Sportowej. Zaproszenia do wzięcia udziału w turnieju potwierdziły takie zespoły jak: Gwarek Zabrze, AP „Młoda Gieksa”, UKS Ruch Radzionków, UKS Unia Strzybnica, UKS Trójka Tarnowskie Góry, UKS 15 Dream-Team Tarnowskie Góry, UKS Fun & Football, UKS Sokół Zbrosławice, a także LKS Sokół Orzech. W turnieju nie będzie prowadzona klasyfikacja końcowa, bowiem każdy zespół biorący w nim udział jest w tym dniu zwycięzcą, a uśmiech na twarzach młodych zawodników jest ważniejszy niż każda wygrana.

 

Zachęcamy do spędzenia niedzielnego przedpołudnia z naszymi młodymi zawodnikami. Kibicujmy im gorąco!

miasto_dofinansowanie

Dodaj komentarz