Członek Zarządu TS Gwarek p. Eugeniusz Herman oraz trener seniorów Gwarka Krzysztof Górecko w towarzystwie jednej z właścicielek ośrodka „U Gazdy” z Nowego Targu. Fot. TS Gwarek

Po prawie 25 latach przerwy seniorska drużyna Gwarka w drugim tygodniu lutego przebywała na zimowym obozie w Nowym Targu. Dzisiaj mija tydzień od przyjazdu naszej drużyny do domu. Mimo, iż od tego wydarzenia minęło siedem już dni, to w dalszym ciągu  jest to temat, do którego w Gwarku wraca się niezmiernie miło. Wielu przyjaźnie nastawionych ludzi pozostanie w myślach naszych piłkarzy na bardzo długo. To właśnie im Zarząd Klubu chciałby w sposób szczególny podziękować.

 

Bramki z meczu NKP Podhale Nowy Targ – Gwarek: TUTAJ.

Materiał udostępniony dzięki uprzejmości klubu NKP Podhale Nowy Targ.

Zdjęcia z pobytu piłkarzy Gwarka na obozie sportowym w Nowym Targu: TUTAJ.

 

„Zarząd Towarzystwa Sportowego „Gwarek” Tarnowskie Góry pragnie serdecznie podziękować właścicielom ośrodka wypoczynkowego „U Gazdy” z Nowego Targu za ciepłe przyjęcie drużyny seniorów Gwarka Tarnowskie Góry, a także codzienną troskę o dobre samopoczucie naszej drużyny. Dziękujemy za profesjonalizm z Państwa strony, dbanie o każdy detal naszego pobytu, a także za uśmiech, obdarowywany przez Państwa pracowników każdego dnia naszej obecności.

Gorące podziękowania należą się także panu Tomaszowi Gorczykowi z Akademii Piłkarskiej Podhale Nowy Targ za dopięcie wszystkich szczegółów dotyczących bazy treningowej naszego zespołu podczas pobytu na zgrupowaniu. Pańskie podejście do sprawy jest godne naśladowania. Wierzymy gorąco, że bezproblemowe korzystanie z obiektu sportowego w Nowym Targu, dzięki któremu nasz zespół mógł spokojnie przygotowywać się do rozpoczęcia rozgrywek, a co za tym idzie dobra forma w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017 będzie także Pana zasługą.

Dziękujemy także właścicielom kompleksu term „Gorący Potok” z Szaflar koło Nowego Targu za przyjęcie oraz możliwość skorzystania z basenów termalnych, a także całej gamy usług odnowy biologicznej. Chcielibyśmy także podziękować Państwu Annie i Adamowi Buglowskim, właścicielom firmy „TripBus” za fachowość oraz bezpieczną podróż naszych zawodników w czasie trwania zgrupowania.”

„Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu.” – Napoleon Bonaparte

oboz_bramkarze

Bramkarze Gwarka Andrzej Wiśniewski oraz Mateusz Rosół w towarzystwie młodego bramkarza drużyn młodzieżowych Podhala Nowy Targ – syna właścicieli ośrodka. Fot. TS Gwarek

Dodaj komentarz