Pamiętacie naszą małą zapowiedź świątecznego upominku dla naszych zawodników Akademii Piłkarskiej Gwarka? Od początku tygodnia, kiedy możemy się już wspólnie spotykać na zielonych murawach, trenerzy Akademii TS Gwarek przejęli rolę wielkanocnego Zajączka i obdarowali swoich podopiecznych klubowymi upominkami.

 

Niestety nie mogliśmy przed tegorocznymi Świętami Wielkanocnymi spotkać się na wspólnych zajęciach, ale podążając za znanym przysłowiem „co się odwlecze, to nie uciecze”, z drobnym opóźnieniem obdarowaliśmy wszystkich naszych zawodników klubowym upominkiem. Tak jak informowaliśmy wcześniej, odłożone w czasie świąt prezenty znalazły już swoich właścicieli. Od teraz nasi zawodnicy będą mogli pojawiać się na zajęciach treningowych biorąc ze sobą jako nieodłączny element każdych zajęć specjalny worek na swoje piłkarskie atrybuty. Duży herb swojego Klubu na czarnym tle jeszcze bardziej podkreśli przywiązanie właściciela do naszych wspólnych trójkolorowych barw.

 

Krystian Szyguła (Trener koordynator Akademii Piłkarskiej TS Gwarek): Pomimo dłuższej przerwy w treningach, zwyczaj upominków od wielkanocnego Zajączka dotarł także do Akademii TS Gwarek. Zajączek, symbol odradzającej  się wiosny nie zapomniał o naszych Klubie. Nasz wyjątkowy gość, z myślą o młodych piłkarzach zostawił drobne upominki, które za pośrednictwem trenerów zostały rozdane na zajęciach treningowych. Myślę, że jest on dumny z naszej postawy i tym dobrym uczynkiem spełniliśmy jego oczekiwania, przez co w kolejnych latach również o nas nie zapomni!
 

Jak widać na załączonych zdjęciach kolportaż klubowych worków trwa w najlepsze, a zadowolone twarze naszych odbiorców jeszcze bardziej motywują do dalszego działania!

 

IMG-20210420-WA0000

IMG-20210419-WA0004

IMG-20210419-WA0003

_92A9717

Zdjęcia podesłane przez trenerów oraz osoby funkcyjne drużyn młodzieżowych Akademii Piłkarskiej TS Gwarek.

 

Dodaj komentarz